Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trei uruchomi dwa parki handlowe Vendo Park

Trei zapowiada dwa otwarcia parków handlowych w grudniu i wzmacnia wewnętrzny dział najmu.
Reklama

Firma Trei Real Estate Poland, deweloper sieci Vendo Park, zapowiada uruchomienie w grudniu dwóch parków handlowych, a ma zabezpieczone cztery pozwolenia na budowę pod przyszłoroczne projekty.

W III kwartale 2020 r. rynek handlowy w Polsce wzbogacił się o 54 000 mkw. nowej powierzchni. Wyraźnie dominowały małe formaty handlowe - 53% udziału w ogólnym wyniku przypadło na centra typu convenience, a 27% na parki handlowe. We wrześniu Trei Real Estate Poland oddał do użytku czwarty w tym roku park handlowy w Częstochowie.
Oddaliśmy dotąd nowe obiekty w Jaworze, Płocku, Solcu Kujawskim i Częstochowie. Przed nami jeszcze otwarcia dwóch parków handlowych w Łukowie oraz Władysławowie. W przyszłym roku chcemy utrzymać ten sam poziom wzrostu naszego portfela. Aktualnie w budowie jest Vendo Park w Zielonce. Ponadto mamy już pozwolenia na budowę w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu, Oświęcimiu i rozważamy jeszcze dwie inne lokalizacje. Przy średnim czasie realizacji inwestycji trwającym sześć miesięcy, do lipca 2021 r. otworzymy prawdopodobnie sześć nowych obiektów - mówi Jacek Wesołowski dyrektor zarządzający, Trei Real Estate Poland.

W Vendo Parkach do grona takich marek dołączały na przestrzeni ostatnich lat na przykład Empik, Sinsay, czy Smyk.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum