Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tripinvest.pl chce pozyskać 962 tys. zł na rozwój

Vela Poland S.A. uruchamia emisję akcji, która obejmuje wartość 962 tys. zł. Spółka jest właścicielem marki oraz serwisu Tripinvest.pl, agencji oferującej nieruchomości na południu Europy, m.in. na Costa Blanca w Hiszpanii. Ofertę rozszerza również o Portugalię, Francję czy Chorwację.
Reklama


Swoją działalność Vela Poland S.A. rozwinęła oferując hiszpańskie nieruchomości dla polskich nabywców. Tripinvest wchodzący w skład spółki zajmuje się pośrednictwem przy zakupie nieruchomości i zapewnia wsparcie przy procesie wynajmu czy rozliczenia się z gośćmi. 
-  Dzięki środkom z prowadzonej emisji chcemy skupić się na dotarciu do klientów spoza Polski oraz wyjściu z ofertą na dwa kolejne rynki – belgijski i niderlandzki. Spółka na ten moment prowadzi rozmowy z blisko 700 klientami. Na terenie całej Polski współpracujemy z 25 partnerami  – mówi Michał Ćwierzyk, prezes zarządu Vela Poland S.A.

Dla przyszłych akcjonariuszy został opracowany program – Cashback, który daje możliwość tańszego o ok. 1% wartości zakupu nieruchomości przez każdego posiadającego ustalony pakiet akcji. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum