Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

True najemcą lotniskowych sklepów Aelia Duty Free

True™ to polska marka specjalistycznych produktów do pielęgnacji męskiej skóry. Brand rozpoczął współpracę z Aelia Duty Free, operatorem sieci sklepów wolnocłowych na lotniskach w Polsce. Wejście do sprzedaży to kolejny krok do ekspansji na rynki zagraniczne. W maju br. produkty trafią do sklepów zlokalizowanych na lotniskach w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.
Reklama

Producentem i właścicielem kosmetyków true™  jest FerrumLabs S.A, a za marką stoi Maciej Adamaszek, biznesmen z  doświadczeniem w tworzeniu brandów. Kosmetyki są produkowane w Polsce z surowców pochodzących z Unii Europejskiej. Dostępne są w drogerii Polish Nature Beauty Bar, zlokalizowanej w warszawskiej Elektrowni Powiśle. 

Lotniska furtką do pozyskania nowych klientów

Punkty sieci Aelia Duty Free znajdują się na terenie 10 głównych portów lotniczych w kraju, a także w wybranych państwach europejskich oraz Nowej Zelandii i Nowej Kaledonii. Produkty True™, trafią do sprzedaży w sklepach zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

Globalne ambicje

Produkty true™ można też nabyć w Notino.pl – drogerii internetowej, która dociera do 24 państw. Kosmetyki są także dostępne w sieci drogerii online Make UP, sprzedającej asortyment partnerów do 19 państw. Polska marka kosmetyczna planuje kolejne działania na arenie międzynarodowej.

– Nie zamierzamy zwalniać tempa rozwoju – na samym początku założyliśmy, że true™ ma być marką globalną. Konsekwentnie budujemy obecność na półkach sklepów online o zasięgu międzynarodowym jak Amazon czy Notino. Na ten moment stawiamy na rynek europejski, ale w kolejnych latach działalności chcemy wejść także na rynek amerykański – dodaje Maciej Adamaszek.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum