Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trwa komercjalizacja obiektu handlowego w Radzyniu

Samorząd Radzynia Podlaskiego podjął uchwałę o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ulic Lubelskiej i Sitkowskiego. Zmienia on przeznaczenie i granice terenu usług wielobranżowych i dopuszcza realizację na nieruchomości centrum handlowo-usługowego.
Reklama

 

W 2015 r. biuro Herman and Partners Associated Architects opracowało koncepcję inwestycji w Radzyniu Podlaskim na zlecenie inwestora prywatnego oraz obsługującego projekt P.W.*ANKA* Jan Miszczuk. Zakładała ona lokalizację przy ul. Lubelskiej parku handlowego o powierzchni całkowitej ok. 2,5 tys. mkw.
W ramach przedsięwzięcia zaplanowano dwa obiekty o powierzchni zabudowy blisko 2,5 tys. mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka, połączonego parkingami. Kompleks handlowy wraz z sąsiadującym sklepem spożywczym znajduje się w centralnej części miasta naprzeciw dworca PKS.
Projekt wszedł w etap komercjalizacji, prowadzone są także rozmowy z potencjalnymi kupcami chcącymi włączyć obiekt do sieciowej ogólnopolskiej marki. Inwestor dopuszcza możliwość odsprzedaży na tym etapie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum