Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Trzy Biedronki w Białymstoku czynne całą dobę. Będzie więcej takich sklepów?

Trzy sklepy Biedronki w Białymstoku będą od poniedziałku do piątku otwarte przez 24 godz. z dwiema krótkimi przerwami. Pracownicy spekulują, że wkrótce całodobowych dyskontów może być w Polsce więcej - podaje Wirtualna Polska.
Reklama

Całodobowe Biedronki to nie nowość, jednak wydłużenie godzin pracy trzech sklepów w Białymstoku (przy ul. Ryskiej 1, przy ul. Ogrodniczki 2 oraz przy ul. Wyszyńskiego 21) tuż przed pierwszymi weekendami bez handlu, nasuwa skojarzenia z próbą minimalizowania strat związanych z nową ustawą - czytamy na Wp.pl.

Sklepy będą działać w ten sposób od poniedziałku do piątku. Przewidziano dwie krótkie przerwy - między 23.30 a 00.15 oraz między 5.45 a 6.15. W soboty dyskonty będą zamykane o 23, a w niedziele - te bez zakazu handlu - zakupy będzie można zrobić w godz. 9-20.

O sytuację w Białymstoku Wp.pl zapytała przedstawicieli sieci. 
- Z naszych analiz wynika, że ze względu na specyfikę Białegostoku i jego przygraniczne położenie, klienci odwiedzają tam sklepy również w mniej standardowych godzinach zakupowych. Dlatego, wzorem innych całodobowo otwartych obiektów handlowych, zdecydowaliśmy o wydłużeniu godzin trzech spośród kilkunastu działających w mieście sklepów Biedronki. Ta decyzja nie ma żadnego związku z wchodzącą w życie ustawą o wolnych niedzielach, a wydłużenie godzin otwarcia sklepów dotyczy dni powszednich, od poniedziałku do piątku - poinformowała Barbara Tokarz z Jeronimo Martins Polska.

Więcej na Wp.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum