Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Twój przewodnik po świecie handlu - newsletter specjalny DlaHandlu.pl

Rynek pracy, podatek obrotowy i nowe technologie to główne wyzwania stojące przed sieciami handlowymi. Każdemu z tych tematów poświęcamy kilka szpalt w najnowszym wydaniu drukowanego Newslettera dlahandlu.pl
Reklama

W Newsletterze eksperci branży analizują obecne trendy rządzące rynkiem handlowym i przewidują, w jakim kierunku będą ewoluowały potrzeby klientów i jaka będzie odpowiedź sieci spożywczych. Pokazujemy jak formaty, które odniosły sukces na rynku - Lidl i Biedronka - rozwiązały w swoich placówkach prowadzenie ścieżek zakupowych i zlokalizowanie kluczowych dla sklepu stref asortymentowych. Z architektami Wiolettą Serfin i Przemkiem Maziarzem z pracowni KDesign Architekci/MODOSO Group rozmawiamy o znaczeniu designu i estetyki wnętrza placówki handlowej dla komfortu klientów a co za tym idzie zyskowności sklepu. Analizujemy także wpływ nowych technologii (aplikacje mobilne, beacony, kasy samoobsługowe, płatności cash back) na sposób robienia zakupów. Zastanawiamy się na ile niskie bezrobocie, wyższe wymagania płacowe pracowników, konieczność inwestycji w szkolenia pracowników zmienią podejście sieci handlowych do inwestycji w zasoby ludzkie. Przyglądamy się nowej formie odbioru zakupów ze sklepów internetowych - lodówkomatom. 

Oddając w Państwa ręce wydanie drukowanego Newslettera, polecamy także codzienny elektroniczny newsletter i portal dlahandlu.pl, gdzie na bieżąco analizujemy i komentujemy zmiany, które zachodzą w branży handlu detalicznego.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum