Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tydzień ukraiński w ALDI. Sieć promuje tureckie i ukraińskie produkty spożywcze

W poniedziałek 6 marca w ALDI rozpoczął się tydzień ukraiński. W ofercie pojawiły się popularne dla tradycyjnej kuchni ukraińskiej pielmieni, słonina wędzona solona, chleb kozacki, obwarzanki bublini, kozynak słonecznikowy czy twardy ser ukraiński. W sieci sklepów ALDI klienci będą mogli również kupić tradycyjne słodycze i przekąski ukraińskie.
Reklama

Tradycyjna kuchnia ukraińska słynie z prostych i sycących dań, których podstawą są najczęściej produkty mączne, chleby oraz świeże, wędzone i marynowane składniki. Natomiast słodycze z Ukrainy są bardzo różnorodne i słyną z mnogości połączeń smakowych – na rynku ukraińskim królują przede wszystkim czekoladowe batoniki marki Roshen, które klienci również znajdą od 6 marca w sklepach ALDI od 0,99 zł/szt. 

 

Tydzień ukraiński w ADLI

W czasie tygodnia ukraińskiego klienci w sklepach sieci ALDI znajdą tradycyjny chleb ukraiński - 4,99 zł za 500 g i obwarzanki bublini 7,99 zł za 375 g, w ofercie dyskontera pojawią się także grzanki żytnio-pszenne, sucharki i ciastka owsiane już od 2,99 zł. Nie zabraknie takich klasyków jak grylaż i kozynak batoniki z ryżu i słonecznika, które będzie można kupić odpowiednio za 2,49 zł i 1,99 zł.  Za 11,99 zł klienci ALDI będą dostaną tradycyjną kawę Starego Lwowa w opakowaniu 250 g, produkowaną przez jednego z największych producentów kawy w Ukrainie. Dla tego produktu pojawią się różne mieszanki smakowe, w tym kawa marcepanowa.

Obraz1.png
Obraz1.png

W sklepach sieci ALDI klienci znajdą także bardzo popularne w Ukrainie zefirki, czyli owocowe pianki, które znane są na terenach Ukrainy od około XV wieku. Za opakowanie 350 g zefirków klienci zapłacą `14,99 zł. Na sklepowych półkach klienci znajdą także 3 rodzaje ukraińskich serów z organicznego mleka - ser bryndza lub suluguni za 6,99 zł w opakowaniu 200g oraz twardy ser ukraiński za 15,99 zł za opakowanie 300 g. W ofercie pojawią się także klasyczne ukraińskie piwa – piwo Obolon i Kijowskie w cenie 4,99 zł.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum