Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Tydzień ukraiński w sklepach Carrefour

Ponad 200 oryginalnych produktów prosto z Ukrainy czeka na klientów sklepów Carrefour w całej Polsce w ramach rozpoczętego tygodnia kuchni ukraińskiej.
Reklama

W sklepach Carrefour od 22 do 27 sierpnia trwają dni kuchni ukraińskiej. Akcja zbiega się czasowo z wyjątkowym świętem Dnia Niepodległości Ukrainy, które przypada na 24 sierpnia. Z tej okazji w sklepach pojawiły się charakterystycznie udekorowane ekspozycje, na których klienci znajdą nawet 200 produktów z kategorii napoje, słodycze, sosy, przekąski, marynowane warzywa, kawa, kasze, płatki i makarony zza naszej wschodniej granicy. Klienci trafią na typowe dla ukraińskiej gastronomii pozycje takie jak sos adżyka po kaukasku od firmy Veres, kawior znanej ukraińskiej marki Steinhauer z kabaczka, a nawet suszony dorsz w paskach z firmy Ikroff.

Klienci Carrefour będą mogli nie tylko spróbować wyśmienitych smaków kuchni ukraińskiej, ale również pośrednio wspomóc wschodnich sąsiadów. W wybranych sklepach można kupić dodatkowo wyjątkowe zabawki od firmy Mattel. Całkowity dochód ze sprzedaży wybranych rodzajów lalek Barbie oznaczonych symbolem niebiesko-żółtego serca, zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z Ukrainy.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum