Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Uber Eats dowiezie zakupy z francuskich sklepów Carrefour

Carrefour i Uber Eats będą dostarczać codzienne produkty do francuskich gospodarstw domowych. Nowa usługa będzie dostępna od 6 kwietnia. Początkowo obejmie około piętnastu sklepów Carrefour w Paryżu i regionie paryskim, a następnie zostanie wdrożona w całej Francji - poinformowała Grupa Carrefour.
Reklama

Nowa usługa pozwoli użytkownikom wybrać sklep spożywczy Carrefour w aplikacji lub witrynie internetowej Uber Eats lub zadzwonić, aby zamówić wybrane produkty, w tym codzienne zakupy spożywcze, a także produkty higieniczne i środki czystości.

Klienci, jak poinformowano, będą mogli odbierać dostawy w domu średnio w ciągu 30 minut od dostawcy korzystającego z aplikacji Uber Eats i przestrzegającego wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa określonych przez rząd francuski. - W obliczu tego kryzysu mamy obowiązek wymyślić nowe rozwiązania, a technologia cyfrowa wspólnie otwiera wiele możliwości - powiedziała Amélie Oudéa-Castéra, dyrektor wykonawczy ds. handlu elektronicznego, danych i transformacji cyfrowej w Carrefour.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum