Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

UberEATS wkrótce w Polsce

Na polskojęzycznej stronie Ubera pojawiła się informacja, że firma poszukuje dostawców chętnych do współpracy przy rozwożeniu posiłków zamówionych przy pomocy aplikacji UberEATS - informuje serwis fpiec.pl
Reklama

Aplikacja UberEATS pozwala na przejście całego procesu składania zamówienia – od przejrzenia menu, aż po dokonanie płatności z uwzględnieniem opłaty za dowóz.

Teoretycznie to nic nowego, tego typu udogodnienia proponują już od dawna portale jak Pyszne.pl czy PizzaPortal.pl. UberEATS ma jednak szansę szybko uzyskać nad nimi przewagę, gdyż rozszerza możliwości zamawiającego o dodatkowe funkcje.

Po pierwsze dostawca Ubera jest w stanie dowieźć klientowi wymarzony posiłek z restauracji czy baru, który nie posiada własnych dostawców. Ponadto Uber umożliwia dokładne śledzenie lokalizacji dostawcy za pomocą aplikacji.

Amerykańska firma w 2015 roku uruchomiła system bazujący na dostawach żywności w Ameryce Północnej. W połowie 2016 r. rozszerzyła obszar swojej działalności w Europie i zawitała do Londynu oraz Paryża.

Czytaj więcej na fpiec.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum