Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ukradł alkohol ze sklepu, uciekając zaatakował gazem ochroniarza

Wolscy policjanci zatrzymali 33-latka, który ukradł ze sklepu alkohol i kosmetyki. Uciekając zaatakował ochroniarza gazem. Na pomoc ruszyli klienci, którzy zaalarmowali policję.
Reklama

Wolscy policjanci zgłoszenie dotyczące napaści na pracownika sklepu. Na miejscu okazało się, że 33-latek ukradł alkohol oraz kosmetyki i chciał uciec. Na te poczynania zareagował pracownik ochrony, który chciał złapać złodzieja. Ten zaatakował go gazem łzawiącym, szarpał się z nim i popychał.

"Agresor został ujęty przez ochroniarza i klientów sklepu, którzy zaalarmowali policję. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie kilka porcji metamfetaminy i mefedronu, które zostały zabezpieczone" - przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej komendy. Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci znaleźli w zamrażarce pudełko z kilkudziesięcioma gramami metamfetaminy.

33-latek został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej oraz posiadania substancji odurzających. Za te przestępstwa może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

Reklama

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum