Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ukradł paczkę kabanosów, grozi mu nawet 5 lat więzienia

27-latek ukradł na stacji benzynowej na Targówku paczkę kabanosów o wartości 11 zł. Poproszony o zwrot skradzionej wędliny zaatakował pracownika stacji i uderzył go dwukrotne w twarz. Został ujęty i usłyszał zarzut, za który może mu grozić od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
Reklama

Wielki głód musiał dopaść 27-latka, który w akcie desperacji zabrał ze sklepowej półki na stacji benzynowej, paczkę kabanosów. Schował wędlinę za paskiem spodni i przykrył ją kurtką. Moment kradzieży zauważyli pracownicy, którzy potwierdzili to na nagraniu z kamery monitoringu.

Jeden z pracowników ruszył w ślad za wędliniarskim złodziejem i jego kolegą. Odnalazł ich przy myjni automatycznej. Próbował nakłonić 27-latka do zwrotu skradzionego towaru. Jednak ten nie chciał łatwo oddać swojego łupu i w odpowiedzi uderzył go dwukrotnie pięścią w twarz.

Pracownik wrócił do sklepu, a obsługa powiadomiła policję. W ślad za agresywnym klientem ruszył kierownik stacji. Dzięki pomocy napotkanego patrolu straży miejskiej udało się złapać krnąbrnego 27-latka. Na miejsce przyjechała policja, która zatrzymała napastnika.

"Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań w komendzie przy ulicy Jagiellońskiej. Następnego dnia dochodzeniowiec z Targówka przesłuchał go i przedstawił mu zarzut za kradzież rozbójniczą" - przekazała kom. Paulina Onyszko z komendy na Targówku.

Za to przestępstwo mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.(PAP)

Autorka: Marta Stańczyk

mas/ mark/

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum