Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ukrainian Spirit, nowa wódka w portfolio Stock Polska

Stock Polska poszerza portfolio alkoholi super premium i wprowadza ukraińską wódkę Ukrainian Spirit. Produkowana w Łucku z wody artezyjskiej oraz pszenicy ozimej wyróżnia się łagodnym smakiem.10% zysku ze sprzedaży każdej butelki zostanie przekazane na wsparcie prowadzonego przez Fundację Stock projektu „Spirit of Ukraine”, którego celem jest pomoc ukraińskim uchodźcom poszkodowanym w wyniku wojny.
Reklama

Woda artezyjska użyta do produkcji pochodzi z dwóch źródeł. Pierwsze to lokalne ujęcie głębinowe z poziomu ponad 60 metrów, z którego można czerpać wodę bardzo niskiej kwasowością drugie to górskie źródło w Karpatach. Wódkę poddano procesowi filtracji i leżakowania w stalowych kadziach.

- Mimo iż kategoria wódek czystych notuje spadki swych udziałów to segmenty super i ultra premium większości kategorii alkoholi wciąż rozwijają się dynamicznie  – mówi Łukasz Konieczny, dyrektor ds. rozwoju rynku i sprzedaży specjalistycznej w Stock Polska.

Marka Ukrainian Spirit powstała w 2018 roku. Po wybuchu wojny produkcja Ukrainian Spirit w Łucku nie została wstrzymana. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum