Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ukraińska sieć sklepów Silpo zamierza wejść na polski rynek. Kim jest nowy detalista?

Sieć sklepów spożywczych Silpo z Ukrainy poszukuje sposobu na wprowadzenie swojej marki na polski rynek . Firma obecnie poszukuje lokalizacji w Polsce, gdzie mogłaby otworzyć swoje pierwsze sklepy, informują wiadomoscihandlowe.pl.
Reklama

Sieć sklepów spożywczych Silpo jest jednym z największych i najpopularniejszych detalistów spożywczych na Ukrainie. Firma została założona w 2001 roku. Silpo oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, w tym świeże owoce i warzywa, mięso, nabiał, produkty zbożowe i pieczywo, a także szeroki asortyment produktów przemysłowych i kosmetycznych. Firma Silpo oferuje wiele produktów ekologicznych. Obecnie sieć Silpo posiada ponad 260 sklepów na Ukrainie i ciągle się rozwija.

Silpo z niekonwencjonalnym podejściem do przestrzeni 

Sieć sklepów spożywczych Silpo jest znana z tego, że tworzy nietypowe i tematyczne sklepy, które są ciekawym doświadczeniem dla klientów. Firma z powodzeniem otworzyła wiele sklepów w niezwykłych stylistykach, takich jak teatr cieni, steampunk, kosmos czy cyrk. Wśród nich można również znaleźć sklepy tematyczne, takie jak sklep związany z Nikola Teslą, Małym Księciem czy grą S.T.A.L.K.E.R., które stanowią motyw przewodni sklepu. Takie podejście do projektowania sklepów sprawia, że zakupy w Silpo są nie tylko przyjemnością, ale także interesującym doświadczeniem wizualnym.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum