Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Unisono w Gemini Park Tarnów, Porcie Rumia i Auchan Piaseczno

W 2022 r. w Gemini Park Tarnów zadebiutuje pierwszy w regionie sklep Unisono. Nowy najemca zajmie lokal mający 152 mkw. Marka pojawiła się też 10 grudnia jako najemca Portu Rumia, zajmując lokal o powierzchni ponad 168 mkw. a 22 grudnia na powierzchni 180 mkw. w Auchan Piaseczno.
Reklama

– Stały rozwój segmentu fashion jest dla Gemini Park Tarnów jednym z leasingowych priorytetów. Konkurencyjna oferta, oparta w dużej mierze na popularnych markach sieciowych, jest dziś fundamentem, na których tarnowska galeria buduje swoją przewagę na lokalnym i regionalnym rynku. Debiut Unisono, który zaplanowano na koniec listopada tego roku – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

Kolejne marki stawiają na Gemini Park Tarnów

Tylko w ciągu ostatnich miesięcy w Gemini Park Tarnów otwarto salony m.in. ESOTIQ, HalfPrice czy TK Maxx. – Marki modowe coraz częściej interesują się lokowaniem swoich sklepów w Gemini Park Tarnów. Przyciąga je zarówno szeroki i spragniony nowych brandów rynek konsumencki, wykraczający daleko poza Tarnów, jak również stabilny rozwój samego obiektu, który dziś – co rzadkie na rynku – jest w 100% skomercjalizowany. Nie bez znaczenia dla najemców fashion jest także wyraźny modowy profil galerii – mówi Joanna Zemczak.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum