Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Urząd Pracy w Krakowie odpowiada, ilu pracowników zwolniło Tesco

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie udzielił redakcji dlahandlu.pl informacji, ile osób firma Tesco Polska zgłosiła do zwolnień grupowych w IV kwartale 2017 roku. Z pisma wynika, że sieć zwolniła mniej osób, niż planowała.
Reklama

W odpowiedzi Urzędu czytamy: "Dnia 21 września 2017 r. wpłynęło pismo o zamiarze przeprowadzenia zwolnienia grupowego. Zamiarem zwolnień objętych zostanie 400 pracowników. Zwolnienia grupowe planowane są w okresie od października 2017 roku do listopada 2017 roku.
Dnia 24 października 2017 r. wpłynęło pismo o przyjętych ustaleniach dotyczących zwolnień grupowych. Zwolnienia obejmą 300 pracowników (zwolnienia grupowe w okresie od października 2017 roku do listopada 2017 roku).

Ponadto Grodzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że dnia 2 stycznia 2018 r. do Urzędu wpłynęło pismo z TESCO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą główną w Krakowie o zamiarze przeprowadzenia zwolnienia grupowego. Zamiarem zwolnień objętych zostanie 70 pracowników. Zwolnienia grupowe planowane są w okresie od stycznia 2018 roku do lutego 2018 roku".

Czytaj także: Związkowcy diagnozują sytuację w Tesco: Zła organizacja pracy, brak strategii w Polsce

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum