Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Urządzenie czyszczące powierzchnie handlowe od firmy Nilfisk

Konieczność sprzątania w obecności klientów, wiele rodzajów zabrudzeń czy spore koszty i zużycie wody – te i inne problemy z dbaniem o czystość sklepów, magazynów i innych dużych powierzchni to już przeszłość. Nilfisk wprowadził na rynek urządzenie czyszczące SC500 - mechanicznego eksperta od sprzątania przestrzeni handlowych oraz przemysłowych.
Reklama

- SC500 to nasz okręt flagowy z tak zwanej serii szarej - komentuje Damian Kozłowski, dyrektor sprzedaży w Nilfisk. - W skład serii wchodzą różne maszyny do sprzątania powierzchni handlowych i przemysłowych, od poręcznego urządzenia szorującego SC100, doskonale sprawdzającego się w trudno dostępnych miejscach, po sporych rozmiarów agregat samojezdny SC6000. Zwracamy jednak szczególną uwagę właśnie na SC500, bo to maszyna uniwersalna, idealna do czyszczenia różnych rodzajów przestrzeni.

Czym Nilfisk SC500 wyróżnia się na tle konkurencji?
Po pierwsze - technologią. Funkcja SmartFlow dostosowuje dozowanie detergentu do prędkości jazdy, a system EcoFlex umożliwia kontrolę nad jego zużyciem. Dzięki temu urządzenie jest nie tylko bardziej oszczędne, ale i ekologiczne. Technologia przychodzi z pomocą także w kwestii prostoty obsługi: przycisk OneTouch jednocześnie uruchamia wszystkie elementy maszyny, podczas gdy technologia SmartKey umożliwia skonfigurowanie jej dla różnych użytkowników. Korzystanie z SC500 nie wymaga więc długiego wczytywania się w skomplikowane instrukcje obsługi. Natomiast dzięki obniżającemu poziom hałasu systemowi SilenTech, sprzątanie staje się możliwe także w godzinach pracy obiektu - dźwięki wydawane przez urządzenie nie będą uciążliwe dla klientów.
Po drugie - ergonomią. Automat SC500 to maszyna łatwa w obsłudze, lekka, mobilna i kompaktowa. Zwrotność ma szczególne znaczenie w ograniczonej przestrzeni, na przykład pomiędzy sklepowymi regałami, a także podczas sprzątania wśród klientów. Dzięki zamontowanym zbiornikom o pojemności aż czterdziestu pięciu litrów, praca może być wykonywana przez długi czas bez niepotrzebnych przerw na pozbycie się zanieczyszczeń.

Nilfisk wprowadził na polski rynek także SC500 REV – urządzenie wykorzystujące technikę czyszczenia orbitalnego. Podwójne działanie orbitalnej technologii REV atakuje brud szybko i skutecznie z wielu stron, co pozwala na osiągnięcie jeszcze większych oszczędności (zużycie wody i detergentu spada nawet o 50 proc.).
Po uruchomieniu trybu REV ograniczona zostaje prędkość urządzenia. Zwiększa się nacisk szczotki na podłoże, a zmniejszeniu ulega ilość stosowanego detergentu. Głowica wykonuje ruchy wibracyjne w wielu kierunkach, dzięki czemu brud atakowany jest z wielu stron jednocześnie. A jeśli użyć specjalnej końcówki zdzierającej, technologia REV może być wykorzystana nie tylko do czyszczenia, ale i do renowacji podłóg.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum