Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Usługa kurierska DHL Parcel w 139 sklepach Kaufland

Kaufland wprowadza możliwość odbioru i nadawania paczek w kolejnych marketach. Z opcji tej można skorzystać już w 139 sklepach. Od poniedziałku 20 lipca 2020 r. odebrać lub nadać przesyłkę przy okazji zakupów będą mogli klienci sklepów w Częstochowie, Piastowie, Piotrkowie Trybunalskim, Zielonej Górze, Zawierciu i Łodzi.
Reklama

Kaufland wprowadził usługę nadawania i odbierania przesyłek DHL Parcel w kwietniu 2019 roku. Początkowo mogli z niej korzystać klienci sieci w 30 lokalizacjach – dziś jest dostępna już w 139 sklepach Kaufland w całej Polsce. Za wdrożenie rozwiązania na terenie wybranych marketów Kaufland odpowiedzialna była spółka Pointpack.pl. Z kolei za realizację samej usługi – firma DHL, będąca światowym liderem w branży logistyki, obecna w ponad 220 krajach świata. Przesyłki są obsługiwane przez pracowników w punktach informacyjnych w godzinach otwarcia sklepów.

Usługa cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów sieci. Od chwili jej uruchomienia aż do połowy lipca 2020 r. skorzystano z niej blisko 54,5 tysięcy razy. 

W Polsce sieć posiada aktualnie 224 markety i zatrudnia ok. 16 000 pracowników. Asortyment sieci Kaufland liczy w zależności od marketu od 15 000 do 21 000 produktów. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum