Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Vandemoortele wybuduje zakład produkcji mrożonego pieczywa w Kutnie

Jedną z firm, która uzyskała zezwolenia na rozszerzenie bądź uruchomienie nowej działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest producent mrożonego pieczywa firma Vandemoortele.
Reklama

W ramach ŁSSE Vandemoortele zainwestuje ponad 125 mln zł w uruchomienie fabryki mrożonego peieczywa w Kutnie. Vandemoortele Group to europejska grupa spółek z sektora spożywczego, która koncentruje się na sprzedaży margaryn i tłuszczów oraz mrożonych wyrobów piekarnicze takie jak pieczywo (chleby, bagietki, kajzerki), wyroby amerykańskie (donuty, muffiny), ciastka i przekąski (rogaliki francuskie, ciastka z nadzieniami, strudel z porem i szynką etz) oraz ciasta (np. sernik, torty, biszkopty, tarty) .Główną grupą odbiorców są sieci sklepów, hotele, restauracje, stacje benzynowe, piekarnie oraz podmioty przemysłu spożywczego. 

Zezwolenie - na rozbudowę zakładu w Tomaszowie Mazowieckim uzyskała także Chipita (producent 7 days i Bake Rolls) która przeznaczy na ten cel co najmniej 64 mln zł oraz firma logistyczna Ambro.pl, która za 4,5 mln zł wybuduje magazyn w Przykonie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum