Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Visa prowadzi wspólną kampanię reklamową z siecią Praktiker

Rozpoczęła się promocja Visa zorganizowana wspólnie z siecią marketów budowlanych Praktiker, w ramach której użytkownicy kart Visa mogą zdobyć Złotą Kartę Klubu Praktiker, umożliwiającą dokonywanie zakupów w ramach sieci z 10 proc. rabatem. Promocja jest częścią rozpoczętej pod koniec września br. kampanii kart Visa Business, której hasło przewodnie brzmi „Ty, Twój zespół i karta Visa Business”.
Reklama

Złota Karta Klubu Praktiker wydawana w ramach promocji jest ważna do końca maja 2016 r. Standardowo, aby otrzymać taką kartę, klienci sieci muszą dokonać w sklepach Praktiker zakupów o łącznej wartości 20 tys. zł w ciągu 12 miesięcy. Dzięki promocji kartę uprawniającą do rabatu w sieci Praktiker można otrzymać po opłaceniu kartą Visa pojedynczej transakcji o wartości min. 150 zł. 10% rabat dostępny w ramach Złotej Karty Klubu Praktiker dotyczy produktów nieprzecenionych.

Wspólną promocję Visa i sieci Praktiker wspierają działania marketingowe, w tym publikacja postów promocyjnych w serwisie społecznościowym LinkedIn, reklamy wyświetlane na ekranach wpłatomatów sieci Euronet oraz dystrybucja materiałów reklamowych (m.in. plakatów i ulotek) w marketach sieci Praktiker. Promocja będzie także wspierana poprzez działania Visa w serwisie społecznościowym Twitter.

Trwająca równolegle kampania reklamowa kart Visa Business ma na celu przekonanie przedsiębiorców, że karty Visa wydane do rachunków firmowych ułatwiają codzienne płatności zarówno im, jak i ich pracownikom. Kampania ta obejmuje m.in. emisję różnych formatów reklamowych w branżowych portalach internetowych.

Wspólna promocja Visa i sieci Praktiker oraz kampania reklamowa potrwają do końca listopada br.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum