Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W 2015 roku 15 stacji Shell przeszło zmianę formatu

Otwarciem poznańskiej stacji Shell firma zakończyła pierwszy etap modernizacji swoich obiektów w Polsce. Modernizacja stacji Shell jest częścią rozpoczętego w 2015 i kontynuowanego w 2016 roku projektu „Warta”, w ramach którego nowy wygląd zyskało 15 obiektów w całej Polsce.
Reklama

Stacja przy ulicy 28 czerwca 1956 r. w Poznaniu przebudowana została według tzw. koncepcji „full format”, który powstał zarówno z myślą o zawodowych kierowcach flot, jak i lokalnych klientach. Obiekt powiększono i wyposażono go w kącik kawowy z ofertą kanapek, przekąsek dań lunchowych Deli2go i kawą z automatu Costa Express. W sklepie zaopatrzyć się można również w artykuły spożywcze. Na stacji umieszczono również zbiornik AdBlue, ułatwiający tankowanie samochodów ciężarowych. Modernizacji poddano również myjnię. Budynek zyskał nowy wygląd a do oferty dodano nowy program „Perfect Shine”. W 2015 r. odnowiono 25 proc. z wszystkich myjni na stacjach Shell. Kolejne remonty zaplanowano na najbliższy rok. - Zaplanowano odnowienie toalet i zastosowanie oświetlenia LED na wszystkich stacjach Shell oraz zmianę dystrybutorów LPG na samoobsługowe
– powiedział Paweł Odrzywołek, dyrektor stacji paliw Shell Polska.


Shell działa w Polsce od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje biznes Retail - sieć stacji i sklepów Shell, łącznie ponad 400 obiektów w całym kraju.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum