Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W dyskontach Czerowna Torebka można płacić kartą

Spółka Czerwona Torebka rozwija koncepcję nowego projektu sieci sklepów dyskontowych. Od 17 lutego, we wszystkich otwartych dyskontach sieci można już zapłacić kartą.
Reklama

Terminale płatnicze wprowadzone do Dyskontów Czerwona Torebka będą obsługiwać niemal wszystkie rodzaje kart płatniczych (z wyłączeniem American Express). Nowa opcja płatności jest już dostępna we wszystkich dziewięciu otwartych sklepach i będzie wprowadzana do każdego nowo otwartego dyskontu.

Czytaj także: Czerwona Torebka zdradza szczegóły strategii asortymentowej i cenowej

- Decyzję o wprowadzeniu terminali płatniczych rozważaliśmy od samego początku tworzenia konceptu sieci Dyskont Czerwona Torebka - mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka - Staramy się jak najlepiej zadbać o komfort klientów i wdrażać usprawnienia, które ułatwią robienie zakupów w naszych sklepach. Uruchomienie terminali nie oznacza jednak, że zrezygnujemy z bankomatów przy sklepach. Chcemy dać klientom jak największy wybór jeśli chodzi o formę płatności.

Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze obiekty zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku.

Sprawdź ceny w Dyskontach Czerwona Torebka

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum