Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Elblągu, obok Biedronki i Lidla powstanie… kolejny Lidl

Nowy Lidl w ciągu najbliższych dwóch lat wyrośnie przy ul. Ogólnej, naprzeciw Centrum Handlowego Ogrody, blisko dwóch Biedronek i kolejnego Lidla. Właśnie rozpoczęły się przygotowania do budowy - informuje serwis info.elblag.pl.
Reklama

Jak podaje Urząd Miejski w Elblągu, budowa, zgodnie z umową, miała ruszyć do 31 grudnia 2017. W ubiegłym roku nastąpiła zmiana, jeśli chodzi o rozpoczęcie budowy, na termin do 31 czerwca 2018 roku. Nie zmienił się natomiast termin zakończenia budowy. Nadal jest to 31 grudnia 2019 roku.

Lidl przy ul. Ogólnej będzie czwartym, który powstanie w Elblągu. Do tej pory sieć otworzyła trzy swoje markety: przy ul. Ogólnej (w 2009 r.), przy ul. Dębowej (w 2015 r.) oraz przy ul. Browarnej (27 kwietnia 2017 r.). Spółka jest właścicielem jeszcze jednej działki budowlanej w Elblągu. To teren pomiędzy ulicami Reja i Kochanowskiego, gdzie również stanąć ma market tej niemieckiej sieci.

Jednak nie tylko Lidle powstają w Elblągu jak grzyby po deszczu. Złośliwi mówią, że Elbląg to "miasto Biedronek". Rzeczywiście dyskontów portugalskiej sieci funkcjonuje w mieście już szesnaście – czytamy w info.elblag.pl.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum