Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Galerii Wiślanka pierwsza Giełda Płyt Winylowych

W dniach 1-2 lipca w Galerii Wiślanka odbędzie się Giełda Płyt Winylowych, w czasie której posiadacze gramofonów będą mogli uzupełnić kolekcję swoich czarnych krążków. Na miejscu na melomanów czekać będą tysiące albumów najpopularniejszych artystów wielu dekad. Ponadto w czasie kiermaszu będzie można zakupić także płyty CD.
Reklama

Moda na analogowy sprzęt muzyczny rozwija się w naszym kraju coraz dynamiczniej. W związku z tym Galeria Wiślanka zaprasza właścicieli gramofonów do udziału w pierwszej edycji Giełdy Płyt Winylowych i CD.

W dniach 1-2 lipca w godz. 9-21 na terenie Galerii będzie można poznać szeroką ofertę płyt winylowych pochodzących z prywatnych kolekcji. Na stoiskach znajdą się czarne krążki zarówno zagranicznych, jak i polskich zespołów oraz wokalistów wszystkich gatunków muzyki. 

Ponadto na stoiskach swoje płytoteki będą mogli uzupełnić także pasjonaci krążków CD. Na nich również czekać będą tysiące płyt.

– Giełda będzie nie tylko okazją do zakupu płyt, ale także możliwością spotkania się i porozmawiania z innymi miłośnikami muzyki. Wiele osób wciąż uważa, że kolekcjonowanie winyli jest bardzo drogą pasją. U nas na pewno każdemu uda się znaleźć krążki w naprawdę atrakcyjnych cenach – mówi Marta Szwajcowska, dyrektor Galerii Wiślanka.   

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum