Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W kwietniu ruszy nabór wniosków na dofinansowanie działań IT

W kwietniu odbędzie się nabór wniosków do działania 8.2. dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców chcących zwiększyć efektywność współpracy ze swoimi partnerami. Służące temu elektroniczne systemy B2B najczęściej usprawniają wymianę handlową i przepływ informacji między kontrahentami.
Reklama
- Przykładem popularnych rozwiązań B2B są internetowe platformy zamówień - mówi Sebastian Błaszkiewicz, dyrektor handlowy tworzącej systemy B2B firmy Empathy - w ramach platformy odbywa się cały proces realizacji zamówień, od jego złożenia, po ostateczne rozliczenie.

Indywidualnie otrzymać można od 20 tys. do nawet 2 mln zł. W 2011 r. przewidziano dwie tury naboru wniosków: w kwietniu i październiku. Apliakcje można składać przez miesiąc.

Przedsiębiorca zwiększa swoje szanse na dofinansowanie wykazując współpracę z minimum jednym partnerem zagranicznym. Premia punktowa przysługuje również firmom współpracującym z kontrahentami od co najmniej roku. Jednym z podstawowych wymogów jest, aby wnioskująca firma współpracowała z co najmniej dwoma przedsiębiorstwami, które już posiadają systemy informatyczne albo planują je wdrożyć równolegle z wnioskodawcą.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum