Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W listopadzie ruszy nowa hala Podlaskiego Centrum Rolno-Towarowego

45 nowych handlowców już w listopadzie będzie mogło sprzedawać swoje produkty w Podlaskim Centrum Rolno-Towarowym w Białymstoku. Budowa nowej hali targowej zbliża się ku końcowi.
Reklama

 

- Sprzedawcy poszukują atrakcyjnych powierzchni, niebędących jednak galeriami handlowymi. Z kolei klienci cenią sobie zróżnicowaną ofertę i zakupy bezpośrednio u producentów – tak Mieczysław Pugawko, prezes PCR-T SA, tłumaczy, dlaczego spółka zdecydowała się na tę inwestycję.

Budowa ruszyła na początku roku. Nowy obiekt powstaje w sąsiedztwie istniejącej już hali handlowej. Będzie nieco mniejsza od obecnej hali targowej, ale znacznie bardziej nowoczesna. W listopadzie już będą mogli wprowadzać się pierwsi najemcy.

Na 3 tys. mkw. czeka na nich 45 boksów – różne wielkości. Mają od 35 do 130,5 mkw. 

Każdy lokal będzie wyposażony w kompletne przegrody z blach stalowych powlekanych, a od strony korytarza będzie miał kratę rolowaną z napędem elektrycznym. Wszystkie lokale od strony korytarza będą miały też miejsce na szyld lub reklamę. Oczywiście każde stanowisko handlowe ma dostęp do energii elektrycznej, dostęp do bieżącej wody i odprowadzenie ścieków. Boksy są również ogrzewane. 

– Dzięki inwestycji teren giełdy zyska na estetyce – mówi Mieczysław Pugawko. – Powstaną też nowe miejsca pracy, a klienci dostaną zróżnicowaną ofertę.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum