Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Płońsku powstaje park handlowy

W Płońsku (woj. mazowieckie) powstanie park handlowy Klonowe Ogrody o powierzchni 2300 mkw. Termin realizacji przewidziano na IV kwartał 2014 roku.
Reklama
Klonowe Ogrody to parterowy pawilon, którego architektura pozwala na bezpośrednie wejście do każdego sklepu. Przy obiekcie powstanie parking na 160 miejsc. Obecnie prowadzone są rozmowy, dotyczące wynajęcia powierzchni przez najemców branży: RTV AGD, dogeryjnej i obuwniczej. W pozostałej części parku przewidziane są m. in. sklepy odzieżowe oraz apteka.

W sąsiedztwie obiektu znajduje się: restauracja McDonalds. Budowane są też kolejne obiekty handlowe: dyskont spożywczy Lidl oraz market Kaufland. Komercjalizację obiektu przeprowadza firma Philipiak Investment, która w najbliższym czasie przewiduje rozpoczęcie komercjalizacji obiektów handlowych w Kobyłce, Mławie oraz Wyszkowie.

Park handlowy Klonowe Ogrody zlokalizowany będzie na działce wielkości 10 000 mkw., przy trasie S7 (Warszawa-Gdańsk) oraz w pobliżu zjazdu na drogę nr 50 do Ciechanowa. W bezpośrednim sąsiedztwie na powierzchni 30 000 mkw. powstanie osiedle mieszkaniowe Klonowe Ogrody Inwestorem, zarówno osiedla jak i parku handlowego jest MB Spółka z o.o.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum