Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Poznaniu nad Biedronką powstanie 640 lokali mieszkalnych

Jak podaje branżowy portal projektinwestor.pl, na działce, na której obecnie znajduje się sklep sieci Biedronka, prowadzona będzie inwestycja mieszkaniowa. Inwestorem jest Trei Real Estate, który skupia się na budowie parków handlowych Vendo Park.
Reklama

Przy przystanku PST Słowiańska i w sąsiedztwie akademików UAM, w miejscu dziś funkcjonującej Biedronki, pojawić się mają trzy budynki o zróżnicowanej wysokości, które będą połączone parterem. 9 kondygnacji naziemnych ma mieć obiekt od strony ulicy Piątkowskiej. Na parterze zaplanowano tu lokale usługowe - m.in. nowy sklep Biedronka. W głębi działki stanie 8-kondygnacyjny obiekt, a od strony trasy PST budynek w części 8-kondygnacyjny i w części aż 16-kondygnacyjny. Auta będzie tu można parkować na parkingu naziemnym.

W sumie ma tu powstać 640 lokali mieszkalnych, z czego 500 zostało zaplanowanych z myślą o studentach. Pozostałe to standardowe mieszkania. Obecnie trwa planowanie tej inwestycji. Budowa ma się rozpocząć najwcześniej pod koniec tego roku i potrwać do 2023.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum