Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Radomiu powstaje duży park handlowy. Kto wśród najemców?

W Radomiu powstaje nowy park handlowy. Firma RockCapital, polski deweloper nieruchomości komercyjnych w sierpniu br. rozpoczął budowę nowej inwestycji. Otwarcie retail parku zaplanowane jest na marzec przyszłego roku.
Reklama
  • Nowy park handlowy w Radomiu będzie znajdował się przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką.
  • Otwarcie retail parku zaplanowane jest na marzec 2023 r.

W sierpniu 2022 r. RockCapital rozpoczął budowę nowego parku handlowego. Obiekt oferuje około 3 400 m² powierzchni handlowej. W parku handlowym, który został skomercjalizowany jeszcze przed rozpoczęciem budowy, ma znajdować się 7 punktów usługowo-handlowych. Wśród najemców znajdują się znane i lubiane marki takie jak m.in.: Stokrotka, Pepco, Dealz, TEDi oraz sklep zoologiczny Kakadu.

 Stokrotka i Pepco w nowym parku handlowym

- Zgodnie z naszymi planami w Radomiu powstanie park handlowy, którego realizacja przebiega zgodnie z harmonogramem. Obiekt będzie zachęcał kompleksową i zróżnicowaną ofertą handlowo-usługową. W procesie komercjalizacji bierzemy pod uwagę najemców, którzy swoim asortymentem wzbogacą ofertę handlową dedykowaną mieszkańcom Radomia i jego okolic. Lokalizacja znajdująca się w otoczeniu często uczęszczanych szlaków komunikacyjnych oraz gęstej i rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej jest niewątpliwym atutem i dużą wartością naszej inwestycji – powiedział Jakub Linka, Wiceprezes Zarządu RockCapital.

 

 

 Park powstanie przy skrzyżowaniu ul. Wandy Malczewskiej z ul. Przytycką, w bezpośrednim sąsiedztwie, istniejącego już sklepu Biedronka. Tak precyzyjny dobór lokalizacji gwarantuje, że konsumenci będą mogli zrobić wszystkie niezbędne zakupy w jednym miejscu przy dużej oszczędności czasu. W bezpośrednim sąsiedztwie parku handlowego znajduje się szkoła podstawowa oraz wiele mieszkań i domów, w otoczeniu wciąż powstają nowe osiedla.

 RockPark w Radomiu

- Cały zespół aktywnie pracuje nad naszym portfolio tak, aby RockParki w 100% odpowiadały potrzebom klientów, dlatego m.in.  firma konsekwentnie realizuje swoją strategię inwestowania także w mniejszych i średnich miastach. Najważniejszym atutem inwestycji w Radomiu są dogodna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, położenie przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta, obszerny parking oraz możliwość wejścia do każdego z lokali oddzielnym wejściem, stąd projekt cieszy się dużym powodzeniem zarówno u klientów, jak i najemców. Z satysfakcją możemy więc powiedzieć, iż na tym etapie proces komercjalizacji obiektu jest w 100% ukształtowany. W obiekcie pojawią się zatem m.in. sklep spożywczy, drogeria kosmetyczna, sklep zoologiczny oraz sklepy oferujące odzież i artykuły gospodarstwa domowego – marki o uznanej renomie i zasięgu ogólnokrajowym. Wierzymy, że zaproponowana przez nas oferta handlowa przypadnie do gustu mieszkańcom Radomia i okolic, wzbogacając tym samym wybór i możliwości zakupowe. – zdradza Michał Osadczuk, Prezes Zarządu RockCapital.

RockCapital rozwija sieć parków handlowych w całej Polsce. Działa pod marką RockPark.

STB Budownictwo wybuduje nowy RockPark

Generalnym wykonawcą projektu jest firma STB Budownictwo, która posiada ponad 10 lat doświadczenia w generalnym wykonawstwie projektów inwestycyjnych z branży handlowej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum