Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W rok Amazon zatrudni 200 specjalistów w Centrach Rozwoju Technologii

Centra Rozwoju Technologii Amazon w Warszawie, Gdańsku i Krakowie zatrudniają obecnie setki specjalistów z dziedziny zaawansowanych technologii i wciąż poszukują pracowników na stanowiska związane z informatyką, programowaniem i lingwistyką. Do końca 2023 r. Amazon zatrudni dodatkowo 200 specjalistów.
Reklama

Centra Rozwoju Technologii Amazon pracują nad szeregiem innowacyjnych rozwiązań, takich jak znana na całym świecie Alexa, czyli oparta na chmurze usługa głosowa; produkty z kategorii smart home od firmy Ring, w tym wideo dzwonki do drzwi, system alarmowy DIY i kamery bezpieczeństwa.

200 nowych pracowników

Warszawskie biuro zatrudnia obecnie wielu specjalistów pracujących nad rozwojem innowacyjnych, globalnych produktów i usług Amazon. Do końca przyszłego roku firma planuje zatrudnić 200 nowych pracowników we wszystkich Centrach Rozwoju w Polsce, w tym w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, wspierając w ten sposób lokalną gospodarkę i zacieśniając współpracę z lokalnymi społecznościami, władzami oraz przedstawicielami uniwersytetów i uczelni. Wszystko po to, aby przyciągnąć nowe talenty i budować innowacyjne rozwiązania.

Obecnie Amazon zatrudnia w Polsce ponad 25 000 osób w swoich biurach korporacyjnych, dziesięciu nowoczesnych centrach logistyki e-commerce, Centrach Rozwoju Technologii w Gdańsku, Krakowie i Warszawie oraz w biurach Amazon Web Services i w dziale obsługi klienta” – mówi Lucyna Chwastowska, dyrektorka zespołu odpowiedzialnego za globalny rozwój programu Alexa Text-To-Speech.

0468adcbc48f92420dc13e6bd2052c9e.jpg
0468adcbc48f92420dc13e6bd2052c9e.jpg

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum