Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Rzeszowie ruszył punkt odbioru zamówień IKEA

Od 2 lutego 2018 roku meble i akcesoria ze sklepu IKEA Kraków można zamawiać do Punktu Odbioru Zamówień w Millenium Hall w Rzeszowie. Wcześniej podobne punkty powstały w Opolu, Kaliszu i Szczecinie.
Reklama

Punkt Odbioru Zamówień IKEA ma ułatwić mieszkańcom Rzeszowa i okolic zakupy w IKEA oraz przybliżyć aktualną ofertą sklepu. W Millenium Hall można odebrać produkty, wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale też obejrzeć wybrane meble z działów „sypialnia” i „pokój dzienny”. Koszt dostawy do Punktu w Millenium Hall to 29 zł bez względu na ilość i wagę produktów. IKEA oferuje też mieszkańcom Rzeszowa usługę transportu mebli z wniesieniem do domu w cenie od 49 zł.

Mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości mogą zamówić nie tylko meble, ale też większość akcesoriów i dodatków z krakowskiego sklepu IKEA. Wyjątek stanowią jedynie szczególnie delikatne produkty, karnisze i systemy rolet, żywe rośliny, orientalne dywany itp.

Punkt Odbioru Zamówień znajduje się w Millenium Hall na poziomie 0, vis-à-vis Super-Pharm. Zajmuje powierzchnię 244 m kw. z czego 104 m kw. stanowi ekspozycja.  Dostawy towarów do Punktu realizowane są codziennie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum