Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W sklepach Biedronka można już wypłacać pieniądze

Biedronka testuje usługę „Płać kartą i wypłacaj” z Mastercard, która pozwala na wypłatę gotówki przy okazji dokonywania zakupów.
Reklama

Usługa funkcjonuje w formule pilotażowej w wybranych sklepach Biedronka przez cały grudzień.

Z usługi można skorzystać w sklepie, podczas zakupów, za które płatność realizowana jest kartą Mastercard.

Cashback w Biedronce. Jak skorzystać?

Jak skorzystać z  usługi „Płać kartą i wypłacaj”?

Z usługi można skorzystać w sklepie, podczas zakupów, za które płatność realizowana jest  kartą Mastercard. Możliwość wypłaty gotówki jest tylko dla transakcji powyżej 1 zł. W kasie sklepu musi znajdować się odpowiednia ilość gotówki. Jeśli chcemy skorzystać z usługi musimypoinformować  kasjera, o wypłacie pieniędzy – niezależnie od kwoty zakupów. Minimalna kwota wypłaty wynosi 50 zł. Możliwa jest wypłata wielokrotności 50 zł ale nie więcej niż 300 zł (tj. 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł i 300 zł). Kwota wypłaty zostanie dodana do wartości zakupu. Z tej usługi możemy skorzystać
wielokrotnie danego dnia. Usługa nie jest dostępna w kasach samoobsługowych.

Lista sklepów Biedronka z usługą cashback

  • Gdańsk, ul. Startowa 14
  • Pruszków, Al. Jerozolimskie 454
  • Warszawa, ul. Herbu Oksza 22
  • Warszawa, ul. Zwycięzców 40
  • Warszawa, ul. Światowida 53E
  • Warszawa, ul. Stawki 40
  • Warszawa, ul. Sarmacka 4
  • Warszawa, ul. Dolna 3
  • Warszawa, ul. Krochmalna 2

Cashback dostępny w 280 tys. sklepów

Z ostatnich badań Fundacji Polska Bezgotówkowa wynika, że aż 68% Polaków słyszało o cashback – czyli usłudze, która łączy płatność kartą za zakupy, z wypłatą gotówki. Na koniec marca 2022 r. cashback był dostępny w blisko 280 tys. placówek handlowych w całej Polsce. Z usługi cashback można skorzystać w punktach oznaczonych znakami Mastercard – Płać Kartą i Wypłacaj oraz VISA Cash Back.

W sierpniu br. informowaliśmy, że po ponad pięciu latach od ostatniej podwyżki w usłudze Płać kartą i wypłacaj, firma Mastercard zwiększyła dotychczasowy limit wypłaty gotówki w punktach handlowo-usługowych, świadczących tę usługę. Posiadacze kart Mastercard mogą już wypłacić maksymalnie 1 000 złotych podczas płacenia kartą za zakupy.

 

 

Żabka wiedzie prym

Obecnie opcje wpłat i wypłat gotówkowych są dostępne w ponad 8400 sklepach innej sieci - Żabka. Czyni Żabkę jedną z największych sieci bankomatów w Polsce.
- Opcje wpłat i wypłat gotówkowych są dostępne we wszystkich, ponad 8400 sklepach sieci Żabka w całej Polsce. Usługa wygodnych wpłat na kartę dostępna jest dla posiadaczy kart Mastercard i Visa. Warto podkreślić, że Żabka nie pobiera prowizji, a ewentualne opłaty pobierane przez bank są wskazane w tabeli opłat i prowizji dla danej karty płatniczej. Wpłata na konto trwa maksymalnie 30 minut - informowało nas w lipcu biuro prasowe sieci.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum