Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklep Rituals w Galaxy w Szczecinie i Starym Browarze w Poznaniu

W należącym do EPP centrum Galaxy w Szczecinie powstał  170 mkw. salon holenderskiej marki Rituals, oferującej artykuły do pielęgnacji. Z kolei 1 czerwca 2022r. sklep ruszy w Starym Browarze. To drugii po Posnanni, sklep w stolicy Małopolski.
Reklama

Według prognoz, segment kosmetyków naturalnych w Polsce będzie wzrastał na poziomie 10% rocznie. Potwierdzają to również preferencje konsumentów – aż 26% z nich coraz częściej zwraca uwagę na skład kosmetyków i wybiera naturalne produkty. Grupą, która najczęściej dokonuje takiego wyboru są przedstawiciele generacji Y. 

– Nasz nowy najemca – Rituals – oferuje produkty ze składnikami naturalnego pochodzenia i proponuje rozwiązania sprzyjające środowisku. Firma zobowiązała się, że do 2025 r. wprowadzi opakowania umożliwiające w 100% ponowne wykorzystanie lub nadające się do recyklingu – powiedział Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Marka Rituals powstała w 2000 roku w Holandii. W swojej ofercie posiada kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy czy ochrony przeciwsłonecznej oraz zapachowe produkty do domu. Nowy najemca CHR Galaxy deklaruje, że składniki pochodzenia naturalnego stanowią aż 90% składu produktów.

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum