Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Warszawie protest przedsiębiorców; policja zatrzymała Pawła Tanajno

W sobotę w Warszawie w Parku Saskim obok placu Piłsudskiego zebrało się kilkadziesiąt osób z flagami "Strajku Przedsiębiorców". Podczas protestu jedna osoba została zatrzymana. Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP zatrzymany to lider Strajku Przedsiębiorców Paweł Tanajno.
Reklama

W sobotę mija 11 lat od dnia katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria Kaczyńska. Podczas tegorocznych obchodów zaplanowano m.in. uroczystości na Placu Piłsudskiego. W ich trakcie delegacje złożą wieńce przed pomnikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz przed pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Przed uroczystościami w rejonie placu Piłsudskiego pojawiło się kilkadziesiąt osób z flagami "Strajku Przedsiębiorców". Podczas protestu wybuchło parę petard. Na miejscu są znaczne siły policji, która otoczyła protestujących.

Komenda Stołeczna Policji podała na Twitterze, że jedna osoba została podczas protestu zatrzymana. "Policjanci KSP prowadzą działania na ulicach Warszawy. Niestety jest już pierwszy zatrzymany. Powodem jest naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Policjanci użyli ŚPB (środków przymusu bezpośredniego - PAP) w postaci kajdanek i siły fizycznej" - napisała KSP.

Według nieoficjalnych informacji PAP zatrzymany to lider Strajku Przedsiębiorców Paweł Tanajno. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum