Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

W Wieluniu ruszyła kolejna, 38 hala cash&carry Tradis

Klienci Tradisu z województwa łódzkiego mają do dyspozycji kolejną, po oddziale w Łodzi, samoobsługową halę cash and carry. Obiekt ruszył właśnie w Wieluniu. Jest połączony z oddziałem serwisowym, z którego realizowane są dostawy na podstawie zamówień składanych przez klientów oraz oddziałem cross dock - miejscem przeładunku towarów przed dalszą wysyłką.
Reklama
Hala cash and carry Tradisu przy ulicy Przemysłowej w Wieluniu ma 2 tys. mkw. powierzchni sprzedaży. Obecnie oferuje około 4 tysięcy pozycji asortymentowych, a liczba indeksów będzie stale poszerzana. Obok głównej sali sprzedaży znajduje się w niej także chłodnia oraz stoisko alkoholowe.

- Dotychczas w Wieluniu nie mieliśmy obiektu typu cash and carry. Obsługiwaliśmy naszych klientów poprzez usługę serwisową, na podstawie zamówień składanych telefonicznie, przez naszych przedstawicieli handlowych lub przez platformę e-Hurtownia. Hala C&C jest uzupełnieniem naszej oferty o opcję samoobsługową. Dzięki temu klienci z Wielunia i nie tylko mogą także dokonać zakupów samodzielnie, odwiedzając nasz oddział. Część osób bardzo ceni sobie tę formę zaopatrzenia - mówi Lesław Syguła, członek zarządu Tradisu.

Obiekt w Wieluniu ruszył w nowym budynku, do którego tamtejszy oddział Tradisu przeniósł się z dotychczasowej lokalizacji, również mieszczącej się przy ul. Przemysłowej.

Hala jest trzecim uruchamianym w ostatnim czasie obiektem typu cash and carry. Dwa poprzednie powstały w Ostrołęce i Częstochowie. Tradis, który w tym roku szczególnie skupia się na poprawie standardów hal samoobsługowych w najbliższych miesiącach planuje uruchamiać kolejne obiekty w różnych częściach kraju oraz modernizować hale już istniejące.

Spółka Tradis reprezentuje segment dystrybucji Grupy Handlowej Emperia. Powstała w 2008 r. Głównym celem jej powołania była integracja segmentu dystrybucji Emperii, działającego wcześniej w ramach kilku podmiotów (Eldorado, BOS, DLS, Sygel-Jool, Alpaga-Xema, Sydoi Ekspres Podlaski). Dziś Tradis to jedna z największych spółek dystrybucyjnych w kraju, obsługująca sieci supermarketów, niezależnych detalistów restauracje i hotele oraz stacje benzynowe Orlen i Bliska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum