Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wakacyjna promocja konsumencka Cukru Królewskiego

Trwa wakacyjna promocja Cukru Królewskiego. Każdy kto dokona zakupu dwóch opakowań cukru trzcinowego 1 kg marki Cukier Królewski i zachowa paragon, będzie mógł otrzymać wybrany przez siebie zestaw do dekoracji słoików z przetworami. Akcja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów prezentów promocyjnych.
Reklama

Cukier Królewski prowadzi promocję konsumencką Słodki Gest. Każdy, kto zakupi dwa 1 kg opakowania Królewskiego cukru trzcinowego, będzie mógł otrzymać gratis jeden spośród 3000 zestawów do ozdabiania słoików. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zachowanie paragonu i zarejestrowanie go na stronie: www.slodkigest.pl

W specjalnym formularzu zgłoszeniowym można skomponować własny zestaw do dekoracji. Uczestnicy promocji będą mogli wybierać spośród oferowanych na stronie trzech rodzajów ozdobnych materiałów, wiązań oraz etykiet. Na pojedynczy zestaw składa się: 6 materiałów, 6 etykiet oraz jedno wiązanie 3-metrowej długości. Wybrany komplet zostanie przesłany na podany w formularzu adres.

Konsumenci dowiedzą się o promocji za pośrednictwem kampanii w Internecie, komunikacji billboardowej przy sklepach sieci Tesco oraz promocyjnych filmów na ekranach TV umieszczonych w sieci Carrefour w wybranych miastach. Akcja zakończy się 31 sierpnia, bądź wraz z wyczerpaniem zapasów akcesoriów do dekoracji.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum