Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wakacyjne propozycje od Galerii Wileńskiej

Galeria Wileńska postanowiła zachęcić warszawiaków do korzystania z alternatywnych dla samochodu środków transportu w ramach kampanii EkoWileńska. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla klientów jest wycieczka rowerowa poprowadzona przez rapera ELDO – prywatnie miłośnika popularnych dwóch kółek. Ta odbędzie się już w sobotę, 2 lipca.
Reklama

„Metrem, rowerem, spacerem” – to hasło przyświeca kampanii EkoWileńska, w ramach której centrum handlowe zorganizowało szereg wydarzeń dla mieszkańców Warszawy i okolic. Od początku kwietnia klienci Galerii Wileńskiej mogą brać udział w różnego rodzaju konkursach zorganizowanych mediach społecznościowych i przed centrum. Tym razem czeka na nich wycieczka rowerowa po Warszawie z Leszkiem Kaźmierczakiem, znanym muzycznej publiczności jako ELDO.

Wycieczka jest biletowana, a wejściówki można wygrać w konkursie udostępnionym na profilu facebookowym Galerii Wileńskiej. 

Celem projektu jest zwrócenie uwagi mieszkańców Warszawy na kwestie ekologiczne. „EkoWileńska” zakończy się we wrześniu – wraz z tygodniem zrównoważonego transportu. Galeria Wileńska zachęca do wzięcia udziału w atrakcjach zaplanowanych w ramach stref EkoWileńska:

  • 2 lipca (sobota) – wycieczka rowerowa, liczba miejsc ograniczona
  • 20 sierpnia (sobota)
  • 23 i 24 września (piątek i sobota)

W ramach minionych wydarzeń klienci mogli skorzystać z mobilnego serwisu rowerowego czy Mobilnego Punktu Obsługi Pasażerów ZTM. Galeria Wileńska wraz z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji zorganizowała Miasteczko Ruchu Drogowego, gdzie dzieci mogły zdać egzamin na kartę rowerową. Podczas eventów zorganizowana została także ekologiczna strefa wypoczynku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum