Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wasz Sklep SPAR: Mamy ponad 210 sklepów w sieci

- Liczba sklepów pod logo SPAR przekroczyła 210 placówek. 15 kwietnia 2020 roku ruszy kolejny magazyn sieci na południu Polski. Dostawy z magazynu pomiędzy Katowicami a Krakowem będą dla sklepów SPAR bazą do rozpoczęcia akcji marketingowej na południu Polski - informuje Wasz Sklep SPAR. Firma nie dzieli się póki co lokalizacjami placówek.
Reklama

Póki co na stronie spar.com.pl jako lokalizacje sieci wskazany jest tylko Eurospar w Blue City.

- Będziemy obecnie koncentrować się na stworzeniu jak najlepszych warunków działania dla naszych partnerów detalicznych. Rozbudowujemy system dystrybucji i planujemy systematyczne akcje marketingowe. Naszym priorytetem będzie wsparcie sprzedaży w sklepach. Wprowadzamy do oferty produkty marki własnej SPAR, która będzie jednym z atutów sprzedażowych. Zgodnie z najnowszymi trendami – w ramach marki własnej będziemy silnie rozbudowywać dział EKO i BIO. Sądzimy, że w ten sposób wychodzimy naprzeciwko wymaganiom polskich konsumentów, oczekujących produktów wysokiej jakości. Dostępna będzie między innymi gazetka promocyjna w cyklu cotygodniowym, przeprowadzimy akcję billboardową i zaczniemy dystrybucję produktów marki własnej – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep SPAR.

Wasz Sklep SPAR zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać przynajmniej 50 nowych sklepów. Tym samym w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z dwóch, a docelowo trzech, rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Jedną z lokalizacji jest  100 metrowa placówka przy ul. Kopernika w Żywcu, a także placówki w Rakszawie i Węglisku.

Od listopada sieć przeprowadziła rebranding 3 sklepów Piotr i Paweł. 4 lokalizacja z nowym logo ruszy w Galerii Wisła w Płocku. SPAR Group sfinalizował także negocjacje ze SPAR Polska w sprawie praw do logo SPAR i dzięki temu ma wyłączne prawo do używania znaku w Polsce. W lutym br. na stronie SPAR Polska było wymienionych 130 sklepów działających pod logo SPAR.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum