Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wasz Sklep Spar o współpracy ze stacjami paliw: Nadszedł właściwy czas na połączenie sił

Sklepy na stacjach paliw z każdym rokiem zbliżają się swoja ofertą do małych sklepów spożywczych – dziś oceniamy, że nadszedł właściwy czas na połączenie sił - mówi nam Tomasz Syller, CEO Wasz Sklep SPAR sp. z o.o.
Reklama

Rozwój formatu SPAR Express na stacjach paliw to ważny element strategii marki SPAR na polskim rynku.

- Wierzymy, że partnerska współpraca sieci spożywczej i stacji paliw to bardzo atrakcyjna koncepcja, pozwalająca na budowanie wysokiego poziomu kompetencji w jednym i drugim obszarze. Taka koncepcja rozwoju jest z jednej strony szansą dla marki SPAR na zwiększenie swojej obecności na rynku, a dla operatora stacyjnego – możliwością profesjonalnego rozszerzenia swojej oferty pod znanym, międzynarodowym szyldem - wyjaśnia Tomasz Syller.

- Sklepy na stacjach paliw z każdym rokiem zbliżają się swoja ofertą do małych sklepów spożywczych – dziś oceniamy, że nadszedł właściwy czas na połączenie sił. Detalista wraz ze swoim know-how może wspierać operatora paliwowego w obszarach takich jak: category management, pricing, planowanie powierzchni sprzedaży oraz polityka handlowa - podsumowuje CEO spółki Wasz Sklep Spar. 

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z nowym formatem na stacjach paliw zadebiutowała sieć Auchan. Auchan to trzeci detalista z którym koncern BP nawiązał współpracę.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (6)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum