Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wasz Sklep Spar startuje z usługą click&collect

Wasz Sklep Spar uruchomił usługę click&collect w Częstochowie, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim. Zostanie ona do końca kwietnia wdrożona łącznie w 10 miastach w Polsce, a jeśli formuła się przyjmie, sieć zakłada uruchomienie click&collect w kolejnych 10 miastach w maju.
Reklama

Nowa usługa jest rozwinięciem sprzedaży internetowej realizowanej przez sklepy Spar oraz Piotr i Paweł o opcję zamówienia produktów przez internet, a następnie odbioru zakupów w sklepie. Zakupy można odbierać w Punkcie Obsługi Klienta w sklepach Spar oraz Piotr i Paweł, a już wkrótce wprowadzone zostaną dedykowane miejsca parkingowe przed placówkami. Klient będzie mógł podjechać samochodem, a pracownik wstawi jego zakupy wprost do bagażnika.

- Rozszerzamy kanały obsługi i eliminujemy kolejki w naszych placówkach. Zasada działania click&collect jest prosta – klient wchodzi na stronę internetową sieci Spar lub Piotr i Paweł, robi zakupy w sklepie internetowym, wybiera termin odbioru zamówienia – i gotowe - mówi Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

Zaletą e-usługi jest dostęp do pełnej oferty produktów sklepów, w tych samych cenach i bez żadnych dodatkowych kosztów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum