Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wasz Sklep SPAR współpracuje już z załogą Piotra i Pawła. Rebranding w "stosownym czasie"

Konsumenci czekają na pierwszy sklep Spar prowadzony w Polsce przez nowego licencjobiorcę. Placówka ma ruszyć w warszawskim centrum handlowym Blue City. Firma nie może jednak zdradzić dokładnych terminów zakończenia procesu rebrandingu ze względu na toczący się proces prawny. Wasz Sklep SPAR zdradza jedynie, że już w czerwcu rozpoczęła współpracę z zespołem pracowników Piotra i Pawła, który do tej pory prowadził placówkę w Blue City.
Reklama

- Niezwłocznie po uzyskaniu zgody UOKIK 17 lipca (chodzi o przejęcie sieci Piotr i Paweł - red.) rozpoczęliśmy współpracę z zespołem "Piotr i Paweł". Najważniejsze dla nas jest zbudowanie dobrej współpracy z nowymi partnerami, tak, żebyśmy wspólnie mogli stworzyć jak najlepszą ofertę dla konsumentów. Już rozpoczęliśmy szkolenia pracowników i wdrażamy plany poprawy jakości sklepów. W najbliższych tygodniach konsumenci zobaczą znaczącą poprawę dostępności produktów w miarę jak będziemy finalizować negocjacje z dostawcami i dalej poszerzać asortyment. Jestem przekonany, że konsumenci z zadowoleniem przyjmą wszystkie wprowadzane sukcesywnie przez nas zmiany - skomentował Tomasz Syller, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Jeśli chodzi o zmianę szyldu sklepu w Blue City firma nie chce zdradzać szczegółów inwestycji.

- The SPAR Group podziela stanowisko SPAR International, w którym firma wyraża przekonanie, że rozwiązanie umowy licencyjnej ze SPAR Polska zostanie podtrzymane przez sądy w Polsce oraz w Holandii. Rebranding obecnych sklepów sieci "Piotr i Paweł" nastąpi w stosownym czasie - skomentował Rob Philipson, odpowiedzialny za rynek polski z ramienia The SPAR Group Ltd.

Spółka nie może przekazać dokładnych terminów zakończenia procesu rebrandingu ze względu na wspomniany proces prawny.

Przypomnijmy, że na początku czerwca rzecznik sieci Piotr i Paweł potwierdzał, że pierwszy sklep, który firma planuje otworzyć pod nowym logo SPAR będzie działał w Blue City w Warszawie. Sklep będzie działał w formule franczyzowej, gdyż sieć Spar nie będzie miała sklepów własnych w Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum