Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

We Wronkach ruszyło e-targowisko

Ziemniaki, pomidory, czy jajka można zamówić telefonicznie u lokalnych sprzedawców; niektóre z produktów dostarczane są także bezpośrednio do domów odbiorcy. W związku z epidemią koronawirusa, we Wronkach (wielkopolskie) ruszyło "E-targowisko".
Reklama

O niecodziennym rozwiązaniu Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach poinformowały lokalne media. "E-targowisko" ma ułatwić kontakty między lokalnymi sprzedawcami a osobami kupującymi zazwyczaj na targowiskach, czy bazarach.

"Coraz bardziej restrykcyjne przepisy, wprowadzane w związku panującą epidemią koronawirusa, mają ogromny wpływ na nasze codzienne życie" - podkreślili organizatorzy akcji.

"Sprzedaż towarów i robienie zakupów stało się obecnie problemem. By pomóc państwu w ułatwieniu kontaktów na linii dostawca - klient, przygotowaliśmy stronę +e-targowisko+. Znajdziemy tu listę sprzedawców, którzy na co dzień wystawiają towary na wronieckim placu targowym" - poinformowano.

Strona ma być na bieżąco rozbudowywana, w miarę zgłaszania się do akcji kolejnych sprzedających. Obecnie z kilkunastoma sprzedawcami można skontaktować się telefonicznie i kupić u nich m.in. ziemniaki, pomidory, jajka, miód czy kwiaty, a także słodycze i chemię gospodarczą.

Odbiór towaru następuje najczęściej osobiście, po uzgodnieniu ze sprzedawcą. Niektórzy z nich oferują towar z "dostawą do klienta". 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum