Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Arkadia organizuje spacery po Woli i Żoliborzu a Galeria Mokotów po Służewiu i Mokotowie

Zwiedzanie Żoliborza Oficerskiego, Urzędniczego i Dziennikarskiego, a także kontrasty dzielnicy Wola – to tylko wybrane obszary, które poznają uczestnicy spacerów organizowanych przez Westfield Arkadia. Z kolei na Stary Mokotów i Służew zabierze spacerowiczów Łukasz Ostoja–Kasprzycki, który od 2013 roku prowadzi projekt PoWarszawsku. Wspólne przedsięwzięcie Galerii Mokotów i PoWarszawsku rozpoczęło się 14 maja a zakończy w ostatnią sobotę czerwca.
Reklama

Centrum handlowe zaprasza warszawiaków na cykl bezpłatnych spacerów po Woli i Żoliborzu. Poprowadzą je warszawscy przewodnicy z projektów PoWarszawsku i Butem po Wawie. Spacery odbędą się w wybrane soboty i niedziele w maju, lipcu oraz wrześniu. Celem projektu jest aktywizowanie lokalnej społeczności oraz promowanie tych dwóch dzielnic wśród mieszkańców Warszawy.

Pierwszy spacer odbył się w niedzielę, 22 maja i poprowadził go Grzegorz Mika, przewodnik PoWarszawsku.

Wycieczka wystartowała spod głównego wejścia do Westfield Arkadia, a następnie jej uczestnicy zwiedzili Muranów. Na trasie znalazły się takie punkty jak m.in. Rondo Radosława, osiedle Dzika, dawny Parysów, Umschlagplatz, przedwojenne szkoły czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum