Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wiosną 2014 r. ruszy Galeria Solna

Galeria Solna w Bochni powstanie w samym centrum miasta, przy Rynku oraz głównej arterii komunikacyjnej. W odległości kilkudziesięciu metrów od centrum handlowego znajduje się zabytkowa Kopalnia Soli wpisana na listę UNESCO , co roku odwiedzana przez dziesiątki tysięcy gości z kraju i zagranicy.
Reklama
- W czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 4 tys. mkw. zaplanowano 28 sklepów i punktów usługowych. Oprócz marketu spożywczego, w galerii znajdzie się również znana sieciowa drogeria, sieciowe sklepy z odzieżą, sklep sportowy i RTV AGD, oraz restauracja i kawiarnia - mówi Michał Mazepa z MM Consulting, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu. Dodatkowo ofertę obiektu wzbogacą lokalni przedsiębiorcy.

Budowa galerii jest obecnie na ukończeniu. Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2014 r.

Inwestorem obiektu jest firma IGLOO, producent urządzeń chłodniczych.

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Obecnie spółka zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, BlackRock Arenie w Świdnicy, MultiParku Stara Gorzelnia w Sieradzu, Galerii 11tka w Lublińcu i Centrum Handlowego w Tarnobrzegu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum