Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wkrótce Dzień Ojca - Oreo ma propozycję!

Marka Oreo zachęca do świętowania Dnia Ojca, poprzez wspólną zabawę i spędzony razem czas. W ramach tegorocznej kampanii marka pragnie podkreślić, jak ważne jest budowanie wzajemnych relacji i dbanie o nie. Z tej okazji zorganizowała wyjątkową loterię konsumencką, w której do wygrania są rodzinne wyjazdy do Legolandu oraz vouchery na zakup klocków.
Reklama

W związku z nadchodzącym świętem, marka Oreo startuje z dedykowaną kampanią marketingową oraz loterią konsumencką, w której do wygrania są vouchery do empik.com o wartości 500 zł, które można zrealizować na zakup klocków, a nawet wyjazd do samego Legolandu.

Atrakcyjna forma aktywacji od Oreo

Z okazji nadchodzącego Dnia Ojca Oreo zaprasza wszystkich do udziału w wyjątkowej aktywacji konsumenckiej. W ramach loterii do wygrania są 4 rodzinne wyjazdy do Legolandu oraz 250 voucherów do empik.com, które można zrealizować na zakup klocków. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić dowolne ciastka Oreo, zachować paragon lub fakturę imienną, zarejestrować zakup na www.oreodzienojca.pl i sprawdzić, czy udało się wygrać. Oferta obowiązuje w dniach 01-30 czerwca 2023 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum