Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wkrótce rusza park handlowy w Łubnej. Będzie Carrefour

Na koniec pierwszego kwartału 2023 roku zaplanowane jest otwarcie parku handlowego Glinianka w Łubnej pod Warszawą. W obiekcie swoje sklepy otworzą między innymi Carrefour (1380 mkw.), Sinsay (903 mkw.), TEDi (805 mkw.), KiK (656 mkw.), Pepco (576 mkw.) czy też Rossmann (501 mkw.).
Reklama
  • Nowy park handlowy dostarczy na rynek w sumie około 10 000 mkw. powierzchni wynajmowalnych.
  • Obok typowej dla parków funkcji handlowej na terenie inwestycji powstają także: strefa gastronomiczna i relaksu. Przy parku handlowym powstaje także parking na 340 samochodów.

Park handlowy w Łubnej to przykład inwestycji, która na lokalne rynki dostarczyć ma zróżnicowaną ofertę handlową, usługową i rekreacyjną. Projekt w Łubnej zaspokoi większość codziennych potrzeb okolicznych mieszkańców, a jednocześnie dostarczy dodatkowych funkcji w postaci stref food trucków oraz rekreacyjnej. Obok parku powstanie między innymi plac zabaw dla dzieci, jak również boisko do piłki plażowej - mówi Łukasz Komierowski, prezes REDKOM Development, dewelopera projektu.

Zakupy i przestrzenie społecznościowe w jednym

Park w Łubnej pod Warszawą to powierzchnie handlowe powstające w ramach innowacyjnego na polskim rynku projektu wprowadzenia przestrzeni społecznościowych na tereny należące do parku, które mają za zadanie zintegrować lokalne społeczności. Ta formuła świetnie sprawdza się na wielu regionalnych rynkach. Jesteśmy przekonani, że stanowić również będzie wartość dodaną dla mieszkańców Łubnej i okolic - podsumowuje Anna Wojciechowska, Senior Leasing Manager w Scallier, firmie odpowiedzialnej za komercjalizację powierzchni w parku handlowym Glinianka.

 

Projekt parku handlowego Glinianka powstał w pracowni MODO Architektura.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum