Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Właściciel Biedronki świętuje w Kolumbii

Jerónimo Martins jest największym portugalskim inwestorem w Kolumbii. Grupa otworzyła 1000. sklep Ara w tym kraju.
Reklama

26 listopada, Grupa Jerónimo Martins zainaugurowała swój tysięczny sklep Ara w mieście Cartagena w Kolumbii.  W całym 2022 r. firma otworzy ok. 230 - 250 nowych sklepów.

Tysięczny sklep Ara

Pedro Leandro, dyrektor zarządzający Ara, powiedział: „Każde otwarcie sklepu jest dla nas kolejnym krokiem w naszym zaangażowaniu na rzecz kolumbijskich rodzin: chcemy stać się częścią sąsiedztwa"/

Od wczesnego sobotniego poranka wiele rodzin z Kartageny czekało przed wejściem do sklepu na jego otwarcie. Drzwi do placówki zostały otwarte o 10 rano. Pierwszy klient stał w kolejce od 3 nad ranem, aby skorzystać z promocji.

Otwarcie 1000. sklepu ARA, mat.pras.
Otwarcie 1000. sklepu ARA, mat.pras.

 

Otwarcie 1000. sklepu ARA, mat.pras.
Otwarcie 1000. sklepu ARA, mat.pras.

Otwarcie 1000. sklepu ARA, mat.pras.
Otwarcie 1000. sklepu ARA, mat.pras.

Ara to sieć sklepów osiedlowych z asortymentem dostosowanym do kolumbijskiego konsumenta. Przy średniej powierzchni sprzedaży wynoszącej 350 m2, jej podstawowymi filarami są konkurencyjne ceny, bliskość i wysokiej jakości asortyment, który zaspokaja podstawowe potrzeby przeciętnej kolumbijskiej rodziny, w której na szczególną uwagę zasługują marki własne i towary łatwo psujące się.

Ta sieć sklepów osiedlowych współpracuje z ponad 500 kolumbijskimi dostawcami.

 

 

Ara zadebiutowała w 2011 roku

W 2011 roku Grupa JM ogłosiła, że ​​nowym celem inwestycji będzie Kolumbia, a w marcu 2013 roku Ara otworzyła swoje pierwsze sklepy i centrum dystrybucyjne w Pereira, w regionie uprawy kawy. Od tego czasu łączne inwestycje w kraju (capex) wyniosły około 900 milionów euro. Ara należy do 20 największych firm w kraju pod względem sprzedaży i liczby pracowników.

Otwarcie tysięcznego sklepu Ara to kolejny ważny kamień milowy w roku, w którym Grupa Jerónimo Martins obchodzi swoje 230-lecie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum