Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wojdełko pokieruje Greenman Poland. Była partnerem w Newbridge

Greenman Poland, asset manager i deweloper w sektorze nieruchomości handlowych (wcześniej jako Newbridge Poland) mianował na stanowisko CEO Barbarę Wojdełko.
Reklama

Greenman Poland powołuje Barbarę Wojdełko na stanowisko CEO

Barbara Wojdełko będzie odpowiedzialna za zarządzanie 15-osobowym zespołem Greenman Poland z siedzibą w Warszawie. Nowa CEO pokieruje zespołem, korzystając z jego rozległego doświadczenia w sektorze nieruchomości handlowych, w okresie dalszej ekspansji Greenman Poland w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej. Będzie raportować do Johnniego Wilkinsona, CEO Greenman Group.

Barbara Wojdełko w Greenman Poland poprowadzi również inicjatywy społeczne i dotyczące zrównoważonego rozwoju zgodnie ze strategią ESG i planem zerowej emisji netto Greenman Group. 

Barbara Wojdełko - kim jest

Przed objęciem stanowiska CEO w Greenman Poland Barbara Wojdełko była partnerem zarządzającym Newbridge Poland Sp. z.o.o. i od 2015 roku nadzorowała finanse, operacje i akwizycje firmy. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości, wcześniej pracując jako analityk dla dewelopera obiektów magazynowych działającego w regionie CEE. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku finanse przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz członkiem ACCA.

Co wiemy o Greenman Group

Greenman Group to spółka macierzysta zarządzająca funduszem inwestycyjnym Greenman Investments, który zajmuje się nieruchomościami spożywczymi – ogłasza swoją ekspansję w Polsce, przejmując Newbridge Poland Sp. z o.o.

W efekcie przejęcia, Newbridge Poland zmieniło nazwę na Greenman Poland. Zespół Greenman Poland ma doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami w Polsce i na rynku CEE, zwłaszcza w obszarze akwizycji, zarządzania i rozwoju nieruchomości handlowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum