Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Wolt Market na razie w Śródmieściu i na Moktowie. Będzie w innych miastach

Wolt rozwija ofertę dark store. Mowa o Wolt Market – centrum dystrybucyjnym, z którego można zamówić zakupy do domu, bezpośrednio z poziomu aplikacji Wolt. Asortyment, liczący ponad 1600 pozycji mogą zamówić mieszkańcy Warszawy – okolic Śródmieścia, a od niedawna także Mokotowa.
Reklama

 

Dark store od Wolt operuje w godzinach 8:00-22:00 od poniedziałku do soboty, a w niedziele – od 10:00 do 22:00. W ofercie znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze produkty spożywcze – od świeżego nabiału, pieczywa, owoców, warzyw czy mięs, po produkty suche, przyprawy, sosy i słodycze.

- W Warszawie współpracujemy z miejscową, rzemieślniczą piekarnią, dostarczającą nam świeże pieczywo. Jeżeli klient widzi, że w naszej ofercie brakuje jego ulubionego produktu, może w prosty sposób powiadomić nas o tym na czacie lub w komentarzu do oceny zamówienia – mówi Agata Polityło, General Manager w Wolt Polska.

Wolt Market posiada dwie lokalizacje w Warszawie – w Śródmieściu oraz na Mokotowie. W najbliższym czasie Wolt planuje otworzyć więcej placówek w stolicy, a także w innych miejscach w Polsce.

Naszym priorytetem był silny nacisk na doświadczenie klienta – od momentu złożenia zamówienia do jego odbioru. Dlatego też oferujemy klientom bezpośredni kontakt z naszym centrum obsługi, przejrzystą aplikację czy możliwość składania zamówień grupowych – mówi Agata Polityło, General Manager w Wolt Polska. 

Wolt Market działa także w Finlandii i Grecji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum