Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Worldwide Logisitcs Polska wprowadza się do magazynów Panattoni

Panattoni, firma rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, rozbudowuje Panattoni Park Wrocław West Gate. Do nowopowstającego budynku wprowadzi się Hellmann Worldwide Logisitcs Polska – międzynarodowy operator, który w ciągu najbliższego miesiąca zajmie 16 200 m kw. Po rozbudowie park osiągnie ok. 46 900 m kw., a Panattoni zbliży się do 2 mln m kw. w regionie Wrocławia.
Reklama

Doceniony po raz kolejny. Region Wrocławia nieustannie prezentuje ogromny potencjał, co potwierdziło m.in. ubiegłoroczne badanie Business Environment Assesment Study -  stolica Dolnego Śląska jest najbardziej atrakcyjnym dla biznesu miastem w kraju. Wrocław to także doskonałe miejsce dla powierzchni przemysłowych, z popytem ok. 1 mln m kw. w ub. r.

Panattoni rozbudowuje w regionie kolejne inwestycje i zbliża się do 2 mln. m kw. dostarczonej powierzchni. Tym razem deweloper kończy drugi budynek w ramach Panattoni Park Wrocław West Gate, a 16 200 m kw. już w przyszłym miesiącu zajmie Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k. To druga tegoroczna współpraca Panattoni z operatorem logistycznym, który wynajął powierzchnię również w toruńskim parku dewelopera.

Położenie Panattoni Park Wrocław West Gate zapewnia sprawny dojazd 

Droga krajowa 94 prowadzi zarówno do drogi ekspresowej S3, biegnącej wzdłuż całej zachodniej granicy kraju, jak i do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. AOW łączy autostradę A4 z drogami ekspresowymi S5 i S8, co z kolei pozwala dotrzeć m.in. do Poznania, Warszawy, Łodzi, Krakowa oraz granicy z Czechami i Niemcami. Panattoni Park Wrocław West Gate znajduje się również 10 km od międzynarodowego portu lotniczego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum